punker_vague (punker_vague) wrote in m_apelsyn,
punker_vague
punker_vague
m_apelsyn

"Веселий байкер" - новий сингл гурту Механічний АпельсинУ жовтні цого року гурт Механічний Апельсин планує видати новий альбом, який матиме назву "Більше За Життя. Сильніше за Любов...". До платівки увійде вже презентована групою пісня "Пам’яті Загиблих Байкерів", а також композиція, яку вони презентували наприкінці минулого тижня. Так сталося, що ця річ теж про байкерів, але цього разу веселих. Вона так і називається – "Веселий Байкер".

«Пісня була написана більше року тому. Ми довго шукали адекватний звук і варіант виконання цієї пісні. Але можу сказати, що поштовхом до її написання стала реальна історія, яка відбулася з нашим товаришем байкером, коли в нього весело вкрали мотоцикл. Тому ця пісня і називається Веселий Байкер» - каже фронтмен гурту Юрій.

Дві поспіль пісні на мотоциклетну тематику у репертуарі Механічного Апельсину – не випадковість.

«По суті, ми байкерською групою були завжди, оскільки від першого дня існування оновленого Механічного Апельсину ми постійно беремо участь у різноманітних байкерських злетах і фестивалях. Байкери нас люблять, а крім того – я сам є байкером і членом клубу Lions MC Україна і ця тематика мені дуже близька».Відеоряд на пісню:


Механічний Апельсин в мережі:
Офіційний сайт: http://rock-n-roll.net.ua/

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments